Sohbet iRC

Spread the love

RaksNET iRC Sohbet

Yaptığımız iştende anlaşıldığı gibi tüm dünyadan RaksNET iRC Sohbet severleri bir araya toplamış durumda olan web sitemiz alanında en tercih edilen konumdadır. Esnek iç yapısı yenilikçi düşünceleri ve enson teknoloji sürümüyle tamamen. Kullanıcı deneyimi odaklı web yönetimiyle “Sanal alemin en güzel sohbet platformu!” sloganıyla sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. En kalabalık ve popüler odalarımız arasında bulunan global kanal olarak nitelendirdiğimiz #Sohbet iRC odamızda kurallar niteliğinde genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. Günün sitresini ve yorğunluğunu atmak ve zekanızı, klavye hızınızı pratikliğinizi test etmek için oyun kanallarımızı kulaklarınızın pasını silmek için radyo kanalımızı deneyebilirsiniz.

sohbet irc

Sohbet server severlerin rahat bir şekilde ve özellikle güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar kurması ve hoş vakitler geçirmesi adına herşeyi en ince ayrıntısına kadar yönetim kadromuzla düşünmekteyiz. Genc Kızlarla Sohbet Özel pencere sohbetlerde uzaktan uzağa şifrelemesistemi kullanılır. Asla sizlerin özel mahremiyetinzle ilgili 3. şahıslarla diyalog geçmişiniz paylaşılmaz paylaşılamaz. Kural ihlali, dil din ırk ve yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü niyetli kişilerin girişimleri olabilir bu olaylar olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçuna girmiş sayılan tüm ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

 

Yorumlar (1)

YORUM YAZ
  1. Mobil Sohbet Odaları – RaksNET.COM Mobil Sohbet Odaları Ücretsiz Chat – RaksNET.COM diyorki:

    […] olarak hazırlandı. IRC Yani (Internet Relay Chat)’in bize sunmuş olduğu RaksNET sohbet odalarına bağlanıp yeni dostluklara arkadaşlıklara birlektiliklere merhaba deyin. Bunun yanı sıra chat […]

Bir DUA’mız var bir de duyanımız… Gerisi çok da mühim değil!