Blog

Eski Sohbetler

Eski Sohbetler Nerde O Eski Sohbetler malum sözü söyleyerek başladık. Neden böyleyiz.? Özellikle yaşını başını almış kişilerin ağızlarına doladığı kelimelerden biridir.? Hiç düşündünüzmü, düşünen arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümünden lütfen bizimle..

Türkiye Sohbet Kanalları

Türkiye Sohbet Kanalları, tüm illerden toplanan kullanıcıların, birlikte vakit geçirdikleri güzel bir ortamı sizlerle paylaşıyoruz. Hepimiz toplum içinde belirli bir yerde durduğumuz, gerek iş yerinde olsun. Gerekse evde olsun. Türkiye'nin..

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet Odaları burada bulmak istiyorsanız sohbet odalarına girmeniz gerekir. Teknoloji geliştikçe her birimin gelişmesi kendi bünyesinde büyümüsi kaçınılmaz oluyor. Chat ortamları ve arkadaş bulma sitelerini, çok farklı lanse..

Eglenceli Sohbet

Eglenceli Sohbet Amacı insanların mutlu ve huzurlu şekilde eglenmeleri değilmidir. RaksNET olarak bizde bu konu üzerinde durmaya çalıştık. Bir insan eglenemediği sürece sanal olarak sayılsada mutlu olmanın yolunu bulmalıdır...

NickServ Komutları

Nickserv Komutları, bu konumuzda Nickserv ile ilgili komut dizinini bulucaksınız. Öncelikle Nickserv Nedir. Nickservin sunucuda ne yapar bu konuları açıklığa kavuşturalım. Nickserv Nedir? Sohbet sunucularında yani Serverlarda kullandığımız Rumuzlar, Yani takma..

Adana Sohbet

Adana, Türkiye'nin güzel bir şehri. Bugün sizlerle Adana Sohbet ismi altında biraz şehrimize bakalım. Adana'nın Neleri meşhur Adanada Hayat Nasıl gidiyor Hep birlikte bakalım. Öğrenmenin yaşı yoktur diyorlar. Bu..

İzmir Sohbet

İzmir sohbet Sitelerine giriş, tanıma, bitiş olarak sizlere tanıtımını yapmaya çalışıcaz. Sanal sohbet dalında her bir isim bizim için önem taşımaktadır. İzmir halkı 2020 sonları ve 2021 başlarında birçok..

Ankara Sohbet

Ankara Sohbet Başkentlilere müjdelerimizi iletiyoruz. Sohbet Chat ortamında iller sohbet olarak çalışmalarımızı devam ettirirken, Birinci ilimiz İstanbul ile başlamıştık. İkinci olarak Ankara Sohbet yazalım sonrasında diğer illerimizin tanıtımlarını..

İstanbul Sohbet

İstanbul sohbet siteleri içerisinde artık RaksNet'ide görmek mümkün, Böyle büyük bir şehrin Chat odalarını barındırmak bizim için onu verici bir durum olucaktır. Metropol şehirlerin özellikle Dünyanın gözü Türkiye'ye bakarken..

Yeni Sohbet Ortamı

Yeniliklere daima açık ve hazırmısınız. Biz hazırız Yeni Sohbet Ortamı ile kullanıcılarına en yeni teknolojiyi ve programı sunmak. Kullanışlı ara yüzleri tanıtmak, kullanmak Yeni Sohbet Ortamı için elimizden..

Sevdik Sohbet

Sevdik Sohbet sitesi Türkiyenin her ilinden topluluğun buluştuğu, Sohbet Chat yaptıgı, iRC server platformudur. Kaliteli Sohbetin adresi Sevdik, Sizlere ücretsiz Arkadaşlık servisi sunmaktadır. gelin..

Sen Sohbet

Merhaba sevgili arkadaşlar. Başlığımızdan anlaşıldığı gibi Sen Sohbet Sitelerini sizlerle paylaşıma açıyoruz. Geçtiğimiz gün sizlere Tutkulu Sohbet tanıtımını yaparken ne kadar tutkulu olduğunu anlatmıştık.:)..

Tutkulu Sohbet

Yaşamın içinden Sanalın güzelliklerine .:) Tutkulu Sohbet odalarımız siz kullanıcıların Tutkularına açılmıştır. iRC Sohbet chat uzun yıllar bağ kurmuş kişilerin bırakamadığının bir kanıtıdır. Reklam (Tutkulu Sohbet )

Gurbet Sohbet

Günümüzde her zaman yeni imkanları kullanmak bir ayrıcalık olmuştur. Bedava Gurbet sohbet, bunlardan sadece birtanesidir. Yeni insanlarla kaynaşmak için başlangıç çok zor gibi gözüksede onlarla konuşmak ve..

Hollanda Sohbet Odaları

Gurbetcilere müjde hollanda sohbet odaları ayağınıza geldi. :) yeni kişilerle tanışarak onlarla muhabbet ederek ve kendinizi güvende daha rahat hissetmeniz için kurulan platformlar olarak biliniyoruz. Bu..

Almanya Sohbet Odaları

İnsanlarla İletişim günümüz teknolojisinde en büyük problemlerinden biridir.  Türkiye de yurt dışı servisleri pahalı olmakla birlikte iletişimin çok olmasıından. Kaynaklı zorluklar yaşanıyor. Kendini sözlü olarak ifade edemeyenleride ortaya koyarsak pek..

Gerek yok her sözü laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana.