Sen Sohbet

Spread the love

Merhaba sevgili arkadaşlar. Başlığımızdan anlaşıldığı gibi Sen Sohbet Sitelerini sizlerle paylaşıma açıyoruz. Geçtiğimiz gün sizlere Tutkulu Sohbet tanıtımını yaparken ne kadar tutkulu olduğunu anlatmıştık.:) Aşıkların bolca kullandığı bir kelime şimdi sohbet ve chat odalarımızda.

Reklam ( Sen )

"Sen

Sen Chat Odaları

Sen Sohbet odalarını tanıtımı. Kullanıcılara Google gibi arama motorundan bizleri rahatca bulabilmesi için artık başlıklarımızı Facebook ve Twitter gibi Büyük bir sosyal ağda, userlerin bilgilerine sunuyoruz. Bizleri daha rahat hangi kelimelerde bulmak istersiniz, RaksNET olarak sitemizi her alanda her şekilde, her ortamda, her sektörde bulun istiyoruz.  Muhabbet ve Chat ortamlarına hep kötümser gözle bakmışlardır. Yöneticiler olarak hep anlattık ve bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Ön yargılarınızdan kurtulun, Chat muhabbet ortamımıza gelin sizlere bilmediğiniz, kafanıza takılan herşeyi anlatalım, Sevdirelim.

Sadece Sohbetin olmadığını bilmenizi istiyoruz. Ortam içerisinde Oyun kanalları her oyun odasında ayrı ayrı bilgi hazinenizi geliştiriceğiniz, geliştirirken çok eğleneceğiniz. #Kelime, #Yarışma #Oyun ve #islamiSoru Kanallarını ziyaret etmeden sunucudan çıkmamanızı tavsiye ederim. Tabularınızı kırın inat etmeyin,  Sizleri bu yazımızın sonunda Bir şiir ile veda edelim.:)

Sen

Senden, senden, hep senden,
Akisler aynalarda.
Göğe çıksam mahzenden;
Hasretim turnalarda.

Seni buldum bulduysam;
Gökten bir davet duysam!
Ben ki, suçumu yuysam,
Su biter kurnalarda.

Garibe sensin vatan,
Nur yurdunu aratan!
Sensin, Sensin yaratan,
Rahmeti analarda.         (Necip F.Kısakürek)

Bir DUA’mız var bir de duyanımız… Gerisi çok da mühim değil!