Adana Sohbet

Spread the love

Adana, Türkiye’nin güzel bir şehri. Bugün sizlerle Adana Sohbet ismi altında biraz şehrimize bakalım. Adana‘nın Neleri meşhur Adanada Hayat Nasıl gidiyor Hep birlikte bakalım. Öğrenmenin yaşı yoktur diyorlar. Bu sözün ne kadar önemli olduğunu gerçekleri anlayan bilir. Hadi gelin yakından inceleyelim.

Reklam ( Adana Sohbet )

adana-sohbet-raksnet-com
adana chat

Sohbet odaları kurallarını hepimiz artık öğrendik. Nelere dikkat etmeliyiz, nelerden uzak durmalıyız artık biliyoruz. Bu nedenle her sohbet odası tanıtımımızda kurallardan bahsetmek istemiyorum artık. Biz yetişkinle bir kısmımız hariç tutarak söylüyorum, çok laftan anlayanlar sınıfına girmiyoruz. Canımızın istediğini yapmak, yasakları çiğnemek daha çazip geliyor. Fakat bunu yapmamalıyız, yasaklar bizim önemli hale gelirse disiplin kuralları nekadar uygularsak, aslında ozaman başarıyı yakalamış oluyoruz. Uzun lafın kısası sohbet kurallarına uyalım yoksa bu konu uzayıp gidicektir.

Adana’yı Tanıyalım

Öncelikle bugün okudugum bir haber beni Adana Sohbet yazısına başlamama neden olduğu için, O haberden başlamak istiyorum. Adana Halkına hayırlı olur inşaAllah diyorum. Yeni stadınızın açılışı buğün gerçekleşti, Haberlerde gördüm ve Adana ile ilgili makale yazmaya karar verdim. Stadın açılışı Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından açıldı konuşmasında Adanaspor ve Adana demirsporun Bu stadda kardeşce ve centilmenlik içinde maçlar izleticeklerine inanıyorum demişti. Bizde RaksNET olarak temennimiz budur. Türkiye haritasına baktığımızda Adana akdeniz bölgesinde yer alan ve kalabalık iller sıralamasında ilk 10 nun içindedir. İnternette enson nufus verilerine baktığımızda 2019 yılı verileri en son yapılmış ve nufusu 2.237.940 kadar ulaşmıştır.

Türkiye’nin 6. büyük Metropol şehiri sıralamasına girmiş vaybe baya iyiymiş 🙂 ilin yüz ölçümü nekadar biliyomusunuz. ? hemen paylaşalım. 13.844 kmve merte kare başına düşen kişi sayısı 160 tarım ticaret olarakda hatrı sayılan şehirlerin arasında yer almaktadır. maden yataklarıda bulunan şehirde  Krom, Demir, Manganez, Kurşun ve Çinko yataklarıda bulunmaktadır. Bu şehrimiz ile sizlerinde sayesinde araştırdık ve bazı her yerde bulunmayan özelliklerini sizlerle paylaşmaya çalıştık, sürçülisan ettiysek affola.

Sohbet Odamıza anasayfada bulunan menü kısmında Sohbet kelimesine tıkladığınızda açılan sayfada bir rumuz seçmeniz gerekicek. Rumuz belirledikten sonra sunucuya giriş yapabilirsiniz. Kafanıza takılan her türlü soruyu bu konu altında yorum bölümüne yazabilirsiniz. Keyifli sohbetler.

 

 

Gerek yok her sözü laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana.