Ankara Sohbet

Spread the love

Ankara Sohbet Başkentlilere müjdelerimizi iletiyoruz. Sohbet Chat ortamında iller sohbet olarak çalışmalarımızı devam ettirirken, Birinci ilimiz İstanbul ile başlamıştık. İkinci olarak Ankara Sohbet yazalım sonrasında diğer illerimizin tanıtımlarını yaparak Türkiye iller sohbetini tamamlayacağız.

Reklam ( Ankara Sohbet )

Ankara Sohbet
Chat Sitesi

Başkentimizin  sevilmesi ve Türkiye iller arasında en yoğun olan illerimizden birtanesidir. Bizde Sohbet odaları olarak Büyük şehirlerimizi ilk sıralarda tanıtıma aldık. Ankara da bulunan bazı semtler askeriye yoğunluğundan nufus azlığı yaşamaktadır. Belirgin ve halk tarafından bilinen semtleri, Ulus, Kızılay,  Dikmen, Çankaya, Yenimahalle, Eryaman, Keçiören, Sincan, 100 Yil gibi bir çok semti bulunmaktadır. Merkeze bağlı 25 ilçesi yer almaktadır. 1425 mahalle 925 Köy fakat köyler artık mahalleye çevrildiği için Mahallenin üstüne saymanızda fayda var. 🙂 Ankarada gözde olarak “Ankara Kalesi” bilinmekte, peki Ankara büyük şehir olmasına rağmen nufusu ne durumda hiç araştırdınızmı, 🙂 biz araştırdık ve güncel olarak tam 5,445 milyon kişi olmuştur. Genel olarak Ankara ziyareti yapıp gelmiş kişilere “Nasıldı” diye sorduğunuzda, iyiydi fakat çok karışıktı cevabını almanız çok olucaktır. Karma karışık gözükmesine rağman düzenini oturtmuş bir şehrimizdir. Halen genişip genişlemeye çalışan her şehir gibi düzenini koruduktan sonra her gelişim Ankara’yı ayağa kaldırıcaktır.

Ankara Mobil Sohbet

Mobil sistemlerin gelişmesiyle tanıtımlarımızı hızlandırmaya devam ediyoruz. Android kullanımların günümüzde hızla yükseldiğini biliyoruz. Bizde Sohbet chat servisi hizmeti sunarken araştırmalarımız tamamen müşteri odaklı, ilerlememiz gerek,  Ankara Mobil Sohbet odalarına giriş çok basit ve kullanışlı arayüz sayesinde zorluk çekmiyeceksiniz. Kullanımı için lütfen sohbet sitemize giriş sağlayabilir. Sorunları yöneticelere görseller ile iletin.

 

Bir DUA’mız var bir de duyanımız… Gerisi çok da mühim değil!