Sevdik Sohbet

Spread the love

Sevdik Sohbet sitesi Türkiyenin her ilinden topluluğun buluştuğu, Sohbet Chat yaptıgı, iRC server platformudur. Kaliteli Sohbetin adresi Sevdik, Sizlere ücretsiz Arkadaşlık servisi sunmaktadır. gelin bu güzel mekanı yakından tanıyalım.

Sevdik Net Sohbet
Sevdik Net Sohbet

Reklam ( Sevdik Sohbet )

Mobil Sohbet

Hızla geçen zamanla yarışan, teknoloji gün geçmesinki yeni  icatların ve makinaların çıkmasıyla, insanların kullanım ve çalışma alanlarını biraz daha rahatlatıyor. Kolay çözümler pratik düşünceler hayatımızın içinde bizlere çok yardımcı oluyor. Sohbet Chat platformlarında ise bizlere en büyük rahatlığı sağlayan, Mobil Sohbet odaları elimizdeki küçücük kutulara, günlük yaşamımızda yaptığımız işlerin neredeyse %70 ini sığdıran cihazlarda bizlere Arkadaş bulmak, Chat yapabilmek için Büyük imkanlar sunuyor. Rahatlıkla Cep telefonunuzdan girip işlemler yapabilirsiniz. Kolay kullanımla birlikte profesyönel tasarımın sunduğu özelliklerle bilgisayardan girmiş gibi hissediceksiniz.

Sohbet Odaları

Yazımıza başlarkende söylediğimiz gibi Türkiyenin her ilinden kullanıcılarımız mevcut, sizlerde bu yazıyı okumaya devam ettiğinize göre kendi ilinizden arkadaş bulmak an meselesi, illaki içerde girdiğinizde tanışacağınız kişilerden biri hemşeriniz olabilir. Bu servisleri kullanmayı bilmeyenler için ufak bir bilgilendirme yapalım. Hayatında iRC Sevdik Sohbet Chat Ortamlarına teşrif etmeyen kişi sayısı oldukça fazladır. Platforma en iyi 2 yolla giriş sağlayabilirsiniz. 1. Web Site aracılığıyla 2. miRC Script dediğimiz Bilgisayarınıza indirdiginiz ufak bir programlar direk giriş sağlayabilirsiniz. Tercih tamamen kullanıcının tercihine kalmış birşeydir. Biz her ikisinide ele alalım, aşağıda seçenekler halinde açıklıyoruz.

Web Site Giriş:  Bu giriş internet bilgisayar, telefon kullanan milyonlarca kişi yapmıştır. Nedir internet tarayıcımıza http ile başlayan www ile devam eden yere Sevdik.Net yazıp sitemize giriş yapıyoruz. Karşımıza anasayfa çıkıcaktır. Sağ tarafda Rumuz yazan yere herhangi bir isim giriyoruz ve bu bizim. Sohbet sunucusunda ismimiz olucak. Kendi isminizi yazın, isterseniz gizlilik, güvenlik için farklı Rumuz kullanın. Yazdıktan sonra altta Sohbete Giriş butonuna tıklayıp giriyoruz. Bukadar Basit.

miRC Script Giriş: Nedir miRC Script, Program iRc sohbet server’lerinde tamamen kodlamayla yazılan. iRC sohbet odalarında, Yöneticilerin kullandığı kaliteli programlardır. Kullanicilar denemek için bilgisayarlarıza yükleyebilirsiniz.  Güvenlik taramasından sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçirebilirsiniz. Rahat ve kolay kullanım yüzüyle fark edebiliceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Bir DUA’mız var bir de duyanımız… Gerisi çok da mühim değil!