Karşılıklı ilişki

Spread the love

Karşılıklı ilişki, ilişki Nedir, Chat Sitelerinde karşılıklı ilişki olurmu. Konu başlıklarından biraz bahsedelim. İki kişi arasında temas diye biliyoruz, normali bu şekilde adlandırılabilir. Böyledirde zaten en zor ve kötü olanı karşılıksız ilişkidir, eğer aramızda karşılıksız ilişkisi olan varsa ona Allah yardımcısı olsun diyoruz. Karşılıklı ilişkilerde reelde yaşadığımız açıdan bakıp cevaplandırıyorum. İlişkilerde neden sonuç ilişkisi olabildiği gibi, başka bir etkenin etkisinde kalabilme, birlikte değişme ilişkiside olabilir.

Reklam ( Karşılıklı ilişki )

Karşılıklı ilişki
karşılıklı ilişki

Sohbet odaları içerisinde ilişkilerin nasıl olduğunu, bu ortamda takılan kullanıcılar bilmektedir. Fakat biz chat mekanlarına hiç girmemiş, merak uyandıran soruları cevaplamak adına bu makaleyi hazırlamaya çalıştık. Chat siteleri geniş kapsamlı anlayışlara yelken açmakta, bunu biraz açalım manalı bir kelime oldu. 🙂 Geniş kapsamlı hiç bir şey yoktur bu dünyada, her bir şey kısıtlandırılmış kalıp içerisinde bulunuyor. Chat kanallarıda aynen öyle gerçi bu ortamda istediğinizi yapabilirsiniz. Sonuçlarına katlandığınız sürece. Kimsenin yanlış yollara sapmasını, yanlış işler yapmasını istemeyiz. Tam bu konuda hepimizin uyması gereken kurallar, çerçevesinde uymaya çalıştığımız bir düzen olması şarttır.

Mobil Giriş Karşılıklı ilişki

Mobil kullanımların giderek yaygınlaştığı, Teknolojinin her dalda kolaylıklar sunması nekadar güzel bir şey. Teknolojiye hakaret olmadan bizde websitelerimizi mobil uyumlu hale getirdik. Kullanıcılar artık türlü türlü uygulamaları yükleyerek telefon hafızalarında yer tutmalarına, kalabalık yapmalarına gerek olmadan, kolay ve rahatça websitemize girip aynı uygulamadaymış gibi görünüplere sayıp sayfalarımızda. Kolayca sörf yapabilirler. Sohbet sitemize girdiğiniz andan itibaren kendinizi eğlencenin ve heyecanın kucağına bırakabiliceksiniz. Bilgisayar başına geçip dakikalarca pc’nin açılmasını beklemek nekadar yorucu bir işlem. Bunlar artık yok telefonunuzu cebinizden çıkartıp ekrana web sitesini yazıp girmek kadar 2 3 dklık işlemlerle gerçekleşiyor. Karşılıklı ilişki yöntemiyle zamanın kısıtlı olmasını göz önüne alarak bu şekilde daha pratik olabilirsiniz.

 

 

 

Gerek yok her sözü laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana.